KISAR; “İSKİLİP’İN 5 YILI BOŞA GEÇMİŞTİR”

Uzun yıllar Bolu Çor-Der Başkanlığı yaptıktan sonra gençlerin önünü açmak için geçtiğimiz yıl aday olmayan, daha sonra Müsiad Bolu Şubesi’nin yönetimine seçilen, İskilip- Tosya yolunun yapımı çalışmaları ile sık sık gündeme gelen ve bu konuda etkili diplomasi yürüten hemşehrimiz Fikret Kısar konuk olduğu İskilip’in Sesi TV’ de önceki Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek ve Belediye Başkanı Recep Çatma ile İskilip’in 5 yılının kaybedildiğini söyledi.

SİYASİ BEKLENTİMİZ OLMAMIŞTIR, KAMUU YARARINA ÇALIŞIYORUZ

Kendilerinin bazı çevreler tarafından milletvekilliğine Belediye Başkanlığına aday olacaklarmış gibi dedikodular çıkarıldığını söyleyen Kısar “biz başından beri Milletvekilliği yada Belediye Başkanlığı gibi beklentimizin olmadığını, kamu yararına çalışan bir dernek olduğumuzu söyledik” dedi.

NE YAPTINIZ 5 YILDA? NEDEN TAKİP ETMEDİNİZ İSKİLİP-TOSYA YOLUNU?

Fikret Kısar özellikle Çatma ve Lek’in İskilip –Tosya yolunu takip etmediklerine vurgu yaparak;

“Buradan soruyorum;

Ne yaptınız 5 yılda?

İskilip’i 10 yıl geriye götürdünüz,

Neden takip etmediniz İskilip-Tosya yolunu?

Biz pişirdik. Belli bir noktaya getirdik. Yolun yapımı için her makamla irtibat kurduk. Bolulu siyasetçiler, İskilipli bürokratların hepsiyle görüştük. Yolla ilgili tüm siyasilere ulaştık” dedi.

Çok sayıda konuya değinen Fikret Kısar’ın konuşmasının tamamını https://www.facebook.com/iskilipinsesi/videos/339902387099240/UzpfSTE2MTQ3Njk0OTIxNDU5MDI6Vks6MTAxNTc5OTUwNTY4MDg5ODM/ adresinden izleyebilirsiniz.

error: Content is protected !!