ŞUBAT’TA BÜYÜK TOPLANTI

İskilip Belediyesi Şubat ayı içerisinde Ankara başta olmak üzere diğer illerde çeşitli görevlerde bulunan bürokrat, işadamı, kurdukları derneklerle İskilip’e samimi katkıda bulunmaya çalışan şehir dışında ve İskilip’te faaliyet gösteren Sivil Tolum Kuruluşları başkan ve yöneticileri, siyasiler ile geniş katılımlı bir toplantı düzenlemeye hazırlanıyor.

Toplantıda belediye tarafından bu güne kadar yapılan çalışmalar, borçların toparlanmasında izlenen tasarruf yöntemleri değerlendirilecek. 2020 Yılının girmesi ile birlikte kısa, orta ve uzun vadede yapılacak ekonomik, sosyal, kültürel faaliyetler ile fiziki projeler hakkında istişarelerde bulunulacak. Katılımcıların görüş ve önerileri alınacak.

Kalbi İskilip’le atan İskilip içi ve dışındaki siyaset, bürokrasi, işadamı ve sivillerin davet edileceği geniş katılımlı toplantıda belediyenin uygulamaya koyacağı projeler hakkında bilgilendirmelerde bulunulacak. Devlet desteğinin İskilip’e kanalize edilmesinde katkı sağlayacak çok sayıda misafirin katılacağı büyük buluşma için çalışmaların altyapısı tamamlamıyor.

İskilip’te ilk olacak bu toplantı konusunda her türlü görüş ve öneriye açık olduklarını beyan eden Başkan Sülük konu ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde ayrıntılı açıklamalarda bulunacak.

error: Content is protected !!