ÇAM YARMASI-2 MART’TA VİZYONA GİRİYOR

Yapımcı, yönetmen Murat Kuşçu,  komedi filminde küfürden uzak durduklarını ve 7’den 70’e herkesin izleyebileceği bir aile filmi olduğunun altını bir kez daha çizdi.

Çekimlerinin yüzde 80’ninin İskilip’te yapıldığı ve İskilip’in tanıtımına ciddi katkı sağlayacak olan  Çam Yarması – 2 Bitik Kardeşler isimli komedi türü sinema filminin yapımcısı Murat Kuşçu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel ve ulusal basın çalışanlarıyla Hitit Kaymak Cafe & Restaurant’ta akşam yemeğinde bir araya geldi.

Çok sayıda basın mensubunun katıldığı yemeğin ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Kuşçu, Çorum basınından da övgüyle söz etti. Murat Kuşçu, çekimleri geçtiğimiz Aralık ayında Çorum ve İskilip’te tamamlanan Çam Yarması – 2 Bitik Kardeşler’in montaj ve fragman çalışmalarında sona geldiklerini kaydetti.

HMK Film Yapımcısı hemşehrimiz Murat Kuşçu, filme tüm Çorumluların sahip çıkmasını yineleyerek, iş dünyasından da destek talep etti. Çorumlu iş adamlarının memleketlerinin tanıtımı için elini taşın altına koyacaklarına inandığını dile getiren Kuşçu, “Bu bir memleket meselesidir. Her alanda kalkınan şehrimizin büyük bir tanıtıma da ihtiyacı vardır ve bu filmde bu tanıtımı fazlasıyla yapacak kapasitededir. Önemli olan her kesimin filme sahip çıkmasıdır” dedi.

Sinema filminin Mart ayında vizyona gireceğini hatırlatan Kuşçu, şuan da dereyi geçtiklerini ve gölde boğulmak istemediklerini vurgulayarak, tüm Çorumlu hemşehrilerinin projeye sahip çıkmalarını istedi.

Çam Yarması -2’nin filmden ziyade Çorum’un tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerinin tanıtımına büyük katkı sunacağını dile getiren Murat Kuşçu,  komedi filminde küfürden uzak durduklarını ve 7’den 70’e herkesin izleyebileceği bir aile filmi olduğunun altını bir kez daha çizdi.

error: Content is protected !!