KUR’AN, BAYRAK, KALEM VE PARA ÖDÜLÜ VERİLDİ

Kuruluş aşamasında bulunan Şehri İskilip Cemiyeti LGS sınavında 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yerini alan İskilip Azmimilli Ortaokulu öğrencisi Ceren Kılıç’a Kur’an, bayrak ve kalem hediye edip bin TL para ödülü verdi.

AKKOCA, “CEMİYET OLARAK BAŞARILI GENÇLERİMİZİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Şehri İskilip Cemiyetinin idari binasında gerçekleşen törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atçıoğlu, Ceren Kılıç, milli eğitim personel şefi Mehmet Sevindi ve Şehri İskilip Cemiyetinin kurucu başkanı Coşkun Akkoca yer aldı. Ödül töreninde konuşan Coşkun Akkoca “Ceren kızımız elde ettiği başarı ile hem bizi hem bütün İskilip’i gururlandırmıştır. Kızımızı ve üzerinde hakkı olan ailesini, öğretmenlerini tebrik ediyorum. Cemiyet olarak şehrimizin ve milletimizin temel değerlerini benimsemiş başarılı gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

CEREN KILIÇ, KENDİSİNE VERİLEN DEĞERE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞINI SÖYLEDİ

LGS Türkiye birincisi Ceren Kılıç, aldığı hediye ve ödüllere teşekkür ederek bundan sonraki eğitim ve öğrenip hayatında kendisine duyulan güvene layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi. İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atçıoğlu’da verilen ödül ve hediyelere eğitim camiası olarak teşekkür ederek Ceren Kılıç’ın İskilip’e yaşatmış olduğu sevinçten dolayı gururlandıkları ifade etti.

error: Content is protected !!