ALİ SÜLÜK, “KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak İskilip halkının ve Türk-İslam Âleminin Mübarek Kurban Bayramını tebrik etti. Salgın riskine dikkat çekerek tedbirli olunması konusunda hassasiyet gösterilmesini isteyen Belediye Başkanı Ali Sülük şöyle dedi;

“Saygıdeğer hemşerilerim;
Mübarek kurban bayramına ulaşmanın sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. Kurban ibadetinizi kazasız belasız yerine getirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum.


Değerli vatandaşlarımız, dini bayramlarımız küçüklerin büyükleri ziyaret ettiği, ailelerin bir araya gelerek özlem giderdiği özel günlerdir. Maalesef Kurban Bayramını da tıpkı Ramazan bayramında olduğu gibi salgın riskinin gölgesinde geçireceğiz. Bu sebeple sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, olumsuzluklara sebebiyet vermeyelim. İnşallah önümüzdeki yıllarda bu riskler ortadan kalkar, yine eskisi gibi bayramlarımızı doya doya yaşarız.


Değerli hemşerilerim, bayram nedeni ile gurbetten sılaya gelen tüm hemşerilerimize hoş geldiniz diyorum.


Saygıdeğer hemşerilerimiz; kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, kurban ibadetlerinizin kabul olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim. Mübarek kurban Bayramı ilçemize, ülkemize Türk- İslam Âlemi ve tüm insanlığa bereket ve hayırlar getirsin.”

error: Content is protected !!