AGAH KARAPIÇAK MAZBATASINI ALDI

AGAH KARAPIÇAK MAZBATASINI ALDI

Milliyetçi Hareket Partisi’in 25 Ekim 2020 tarihinde yapılan 13. Olağan İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığı görevine seçilen Agah Karapıçak ve yeni Yönetim Kurulu İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Mazbata törenine Merkez İlçe ve tüm İlçe Başkanları, MHP’li Belediyelerin Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Ülkücü teşkilatlar ve partililer katıldı.

ALİ SÜLÜK KUTLAMA MESAJI YAYINLADI                          

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük yayınladığı mesajla İl Başkanı Agah Karapıçak’ı tebrik etti. Sülük mesajında, “Mazbatasını alan İl Başkanımız Sayın Agah Karapıçak ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, mazbata programına katılım sağladık. Başkanımıza ve Yönetim Kuruluna başarılar dileriz” dedi.

İL BAŞKANI AGAH KARAPIÇAK, “RABBİM BİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN”

Mazbata töreni sonrası bir açıklama yapan İl Başkanı Agah Karapıçak “Rabb’im birliğimizi daim etsin.
Bizlere inanan ve güvenenlere mahcup etmesin, utandırmasın İnşallah.

18 Eylül 2019 terihinde Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin taktirleri ile göreve gelen yönetimimiz, 25 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilen İl Kongremiz ile tekrar güven tazelemiştir.
Şükürler olsun bugün görev yetki belgemiz olan MAZBATAMIZI almış bulunmaktayız.

Yönetim olarak Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve dava şehitlerimizin emaneti olan kutlu davamızı, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin her daim emrinde olarak ilimizde hak ettiği mertebeye taşımak için yılmadan, yorulmadan çalışacağız.

Mazbatamızın İlimize, Ülkemize, Vatan ve Milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Bu mutlu günümüzde burada bizlerle beraber olan değerli İlçe Başkanlarıma, Belediye Başkan ve Vekillerine, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyelerimize, KAMUSEN ve Şube Başkanlarımıza, TÜRKAV Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Sağolsunlar var olsunlar” dedi.