BAŞKAN’DAN VEKİLLERE SİTEM!

BAŞKAN’DAN VEKİLLERE SİTEM

İTTİFAK ORTAĞIMIZ AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI İLE DİYALOG İÇİNDEYİZ

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla İskilip ve Çorum basınına Atatürk Orman Çiftliğinde yemekli toplantı düzenledi. Programa Milliyetçi Hareket Partisi İskilip İlçe Başkanı Ali Alıcı, Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu, MHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Doğan Uçar, Ülkü Ocağı Başkanı Muhiddin Kalender, Belediye Meclis Üyesi Murat Kiraz ve gazeteciler katıldı.

2 YILDA, 1 LİRALIK FAYDALARI OLMADI

İskilip Belediyesinin mali olarak kendilerinden önceki yönetimin yanlışlarından dolayı sıkıntıda olduğunu dile getiren Sülük, “Önceki dönem belediye borç batağı içinde iken kredi çekilerek geziler düzenlenmiş” dedi.

BAĞIŞ TOPLAMAM

Ali Sülük, yüksekokul ile ilgili soruya karşılık önceki dönemde yapılan bağışların sonuca ulaşamamasından dolayı hayırsever işadamlarının küstürüldüğünü söyleyerek “Kimseden yardım isteyemem. Okul konusunda ilçe halkının ve bağışta bulunanların güveni sarsıldı.

ÖNCE OKULU BİTİRİN SONRA ÇORUM’A YÜZME HAVUZU YAPIN

Hitit Üniversitesi’nin yüzme havuzu ve çeşitli kompleksler yaptığını belirterek, İskilip Meslek Yüksekokulu’nun enkazı ortada iken, yüzme havuzu yapmayı düşünüyorlar. Önce okulu bitirin sonra havuz yapın. Gerekirse yıkar geri yaparız diyorlar, yapında ister yıkarak ister başka şekilde ama artık bitirin” şeklinde konuştu.

İKTİDAR PARTİSİ MİLLETVEKİLLERİNİN BİR FAYDASI OLMADI

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük Ak Parti Çorum Milletvekillerinin 2 yılda İskilip’e 1 liralık faydası olmadı. İlçeye geldiklerinde çok zaman ziyaret bile etmiyorlar” diye konuştu.

İTTİFAKTA BİR SIKINTI YOK!

Bir gazetecinin sorusu üzerine Cumhur İttifakının paydaşı olarak Ak Parti İskilip İlçe Teşkilatı ile sıkıntı yaşamadıklarını, görüşmelerinin devam ettiğini ve diyalog içinde olduklarını söyleyen Başkan Sülük yatırım ve hizmetler için milletvekillerinin desteğinin önemine işaret etti.

ASFALT VE PARKE ÜRETİM TESİSİ

Belediye olarak Asfalt ve parke üretim tesislerinin kurulumuna başladıklarını, belediyenin öz kaynakları ile bu iki kıymetli yatırımı yaptıklarını, üretken belediyecilik anlayışıyla kısa zamanda çevre ilçelere parke satarak belediyeye gelir getireceklerini söyledi.

ASMA KÖPRÜ, ÇİLEK YETİŞTİRİCİLİĞİ, ARASTALARIN RESTORASYONU

İskilip’te Kaleden Koç kayasına Asma Köprü, Çilek Yetiştiriciliği ve Arastaların Restorasyonu projelerinin hazır olduğunu, bu projelerini de Dokap, Oka gibi ajansların aracılığı ile yapacaklarını beyan etti.

BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Belediye Başkanı Ali Sülük toplantı sonrası yayınladığı mesajda “10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle ilimiz ve ilçemizde görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek, basın toplantısı gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Ali Alıcı’ya, Kadın Kolları Başkanımız Sayın Semra Mucu’ya, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Muhiddin Kalender’e, İl Genel Meclisi Üyemiz Sayın Doğan Uçar’a, Belediye Meclis Üyemiz Sayın Murat Kiraz’a ve basınımızın değerli temsilcilerine teşekkürlerimi sunarım” dedi.

iskilipost