DEVECİDEN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

DEVECİDEN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ALİ SÜLÜK; “GENÇLERİN GELECEĞİNE IŞIK, HAYALLERİNE UMUT OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

ALİHAN DEVECİ; “EN ÖNEMLİSİ ALİ SÜLÜK BİZLERİN AĞABEYİ”

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İlçe Temsilcisi Alihan Deveci, Başkana teşekkür ziyaretinde bulundu.

Türkiye Gençlik Vakfı İlçe Temsilcisi Alihan Deveci İstanbul gezisi için araç tahsisinde bulunan Belediye Başkanı Ali Sülük’e teşekkür etmek için, Başkanı makamında ziyaret etti. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret eden Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İlçe Temsilcisi Deveci, Başkana hediyelerini takdim etti.

“EN ÖNEMLİSİ ALİ SÜLÜK BİZLERİN AĞABEYİ”

Başkanı makamında ziyaret ettikten sonra açıklama yapan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İlçe Temsilcisi Deveci, “ Başkanımızın destekleriyle güzel bir gezi faaliyetinde bulunduk. İlçemizde varlığını hissettiren, desteklerini esirgemeyen ve en önemlisi bizlerin ağabeyi olan Sayın Başkanımıza, bizlere göstermiş olduğu yakınlıktan ve ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

ALİ SÜLÜK; “GENÇLERİN GELECEĞİNE IŞIK, HAYALLERİNE UMUT OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Ziyaret sonrasında Başkan Ali Sülük, “ Gençlerimiz İstanbul gezilerini sıkıntısız bir şekilde tamamlayarak memleketimize dönüş yaptılar. Gençlerimizin eğitimleri, sosyal aktiviteleri ve kültürel faaliyetleri için imkânlarımız elverdiği sürece yanlarında olmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin geleceğine ışık, hayallerine umut olmaya çalışıyoruz” dedi.