MHP İL KONGRESİ 25 EKİM PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

Salgın nedeniyle salona seyirci alınamayacak

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Kongresi 25 Ekim Pazar günü Çorum Kapalı Atatürk Spor Salonu’nda saat 10.00’da yapılacak. Kongre ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak yaptığı açıklamada;

“Türk Dünyasının Bilge Lideri Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in takdir ve tensipleri,

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Bey’in talimatları ile “İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, Kazanan Türkiye olacak” sloganıyla başlatılan Milliyetçi Hareket Partisi 13.Olağan Kongre sürecine giden yolda 25 Ekim 2020 tarihinde          ( Kapalı Atatürk Spor Salonun ) Çorum İl Kongremiz gerçekleştirilecektir.

KOVİD 19 TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SALONA SEYİRCİ ALINMAYACAK

Genel Merkezinin talimatlarıyla kongre mahaline sadece hazirun listesinde isimleri olan arkadaşlarımız girecek, COVİD-19 tedbirleri kapsamında salonlarımıza seyirci alınamayacaktır. Dava arkadaşlarımızın anlayışına sığınıyoruz.

Liderimizin ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda bütün Ülküdaşlarımızı, Partimize gönül veren bütün Vatandaşlarımızı bir ve beraber olmaya davet ediyoruz.

Birlik beraberliğimizin pekişmesine vesile olması dileğiyle, Kongremizin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Milliyetçi Ülkücü Camiamıza ve bütün hemşehrilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.