SAADET PARTİSİ YAVUZ KATIRCI İLE DEVAM

SP İl Başkanı Cıdık, “Ülkemizde Borçlanmayan, Faize Bulaşmayan Kimse Kalmadı

Saadet Partisi İskilip İlçe Teşkilatının 7. Olağan kongresi yapıldı. Kongrede Dördüncü kez ilçe başkanlığına seçilen Yavuz Katırcı güven tazeledi.
Saadet Partisi 7. Olağan Kongresi Temenna Parkı Aile Çay Bahçesinin Toplantı Salonunda yapıldı.
Kongreye Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık , Saadet Partisi İlçe Yönetimi ve delegeler katıldı.
Tek liste ile gidilen kongrede yapılan seçimlerde tekrar Sadet Partisi İlçe Başkanlığına Yavuz Katırcı seçildi.
İl Başkanı Faruk Cıdık katıldığı kongrede yaptığı konuşmada; “ Her ne kadar iktidar toz pembe bir tablo gösterse de gerçekler bunun aksini işaret ediyor. Görüyoruz ki ülkemizde borçlanmayan, faize bulaşmayan hiçbir kesim kalmadı. Yuvalar geçim darlığından dağılıyor. Boşanma sayıları her geçen yıl artıyor. Zina suç olmaktan çıkarılıp fuhşun serbest hale gelmesiyle ahlaki çöküntü toplumu kemirmeye başladı. İktidar ise ekonomide istikrar palavraları, televizyon dizileri, spor ve müzik gündemiyle halkımızı uyutmaya devam ediyor. Bizler ümidimiz var olmaya devam ettikçe ve düsturumuzu bozmadıkça güzel günler ve yarınlar inananların olacak. Siz sağlam durun yarınlar bizimdir ” dedi.


İlçe Başkanlığına seçilen Yavuz Katırcı; ” Geçtiğimiz günlerde aldığımız bir acı haberle Emre Dokumacı kardeşimizi şehit verdiğimizi öğrendik. Rabbim şehidimize rahmet eylesin yakınlarına ve bütün İskilip halkına sabrı cemil nasip eylesin. Yine bizim için büyük bir değer olan Refah partisi ve fazilet partisi eski ilçe başkanımız Mustafa Abaza abimizi kaybettik. Tüm milli görüş camiamızın ve ailesinin başı sağ olsun.

KATIRCI,”YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

İlçemizin sulu tarım üzerine yapılmasını istediğimiz sulama kanallarının takibini yapıp yatırımların takipçisi olacağız. Bugün burada yaptığımız kongremizle gireceğimiz yeni dönem ve yeni yönetimimizle ilçemize hayırlı çalışmaların içerisinde yer almaya devam edeceğiz. Seçilen yeni yönetime de şimdiden başarılar diliyorum” şeklinde açıklamada bulundu.
Tek liste ile gidilen seçimde Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;
Atıf Küyük, Abdullah Şair, Ekrem Okuyan, Muhammet Korkmaz, Lütfi Balcıoğlu, Fazlı Kulaksız, Serkan Hatal, Mustafa Dilbaz, Sebiha Katırcı, Emre Yaramış, Savaş Geygel, Süleyman Köroğlu, Kazım Bodur, Arap Oral, Ekrem Korkmaz’tan oluştu.