İSKİLİPLİLER DERNEĞİ 14 KÖY DERNEĞİ İLE TOPLANDI

Ankara, İskilipliler Derneği bu gün İskilip’e bağlı başkentte kurulmuş 14 köy derneğinin başkan ve temsilcileri ile birlik beraberlik toplantısı yaptı.

Dernek Başkanı Salih Şerbetci ve yönetiminin hazır bulunduğu toplantıya katılan köy dernek temsilcileri İskilip için birlik beraberlik anlamında bu güne kadar yapılan çalışmaların en değerlisine katılmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Dernek Başkanı Salih Şerbetci tüm köy derneklerine ulaşma çalışmalarının devam ettiğini, bu derneklere gereken desteğin verileceği gibi İskilip’in yararına olacak tüm kararların tek çatı altında karara bağlanmasının önemine vurgu yaptı.

Şerbetci “Tüm derneklerimize ulaşmaya çalıştık. Ulaşamadıklarımız varsa onlarla da temasa geçme çalışmalarımız devam etmektedir. Köylerine ve dolayısıyla İskilip’e faydalı olacağına inandığımız yeni dernek kurmak isteyen arkadaşlarımıza da birlikten kuvvet doğar prensibi ile gereken desteği vereceğiz. ‘Tek Sevdamız İskilip’ sloganı ile çıktığımız bu dernek çatısı altında bulunan tüm üyelerimiz İskilip’e faydalı olmak adına gönüllü olarak faaliyet göstermektedirler. Bu gün ki toplantımıza iştirak eden dernek başkan ve yönetimleri ile her zaman yanımda olan çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

error: Content is protected !!