BELEDİYE İSKİLİPSPOR’DAN HEMŞEHRİ ZİYARETLERİ

Belediye İskilipspor yöneticileri Ankara’da yaşayan İskilipli iş adamları ve bürokratlarına nezaket ziyaretlerinde bulunuyorlar.

Bu çerçevede Belediye İskilipspor Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı ve Teknik Sorumlusu Galip Gül ile İskilip Belediyespor Güreş Kulübü Sorumlusu ve Antrenörü Adem Uysal İskilipli İş insanı Tank Yapı İnşaat Firması sahibi Veysel Tank, Ankara İskilipliler Derneği Başkanı ve iş insanı Salih Şerbetçi ile Casa Mobilya’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Nezaket ziyaretinde Belediye İskilipspor yöneticileri spor kulüplerinin faaliyetleri hakkında iş adamlarını bilgilendirerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. İskilipspor yöneticileri ziyaret ettikleri hemşehrilerimize kulübün atkısını ve formasını hediye ettiler.

Ziyaretle ilgili olarak İskilip Belediye Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Teknik Sorumlusu Galip Gül bir program çerçevesinde İskilip dışında yaşayan İskilipli hemşehrilerimizi  ziyaret ettiklerini beyan ederek geçtiğimiz hafta ziyaret ettikleri Tank Yapı İnşaat sahibi Veysel Tank, Fatih Petrol sahibi, Ankara İskilipliler Derneği Başkanı Salih Şerbetci ile Casa Mobilya’ya kendilerine ve kulüplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

error: Content is protected !!