MHP KADIN KOLLARI ÇOCUKLARI SEVİNDİRİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Kadın Kolları Teşkilatı yeni sosyal projelerle dikkat çekiyor. Halktan ilgi gören ve memnuniyetle karşılanan sosyal projeler İskilip’in her köşesinde uygulanıyor.

“ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE” KAMPANYASI

Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Kadın Kolları çocukları sevindirmek amacıyla yeni bir proje ile öne çıkıyor. Bu çerçevede; salgın dolayısıyla çocuklarına doğum günü ve benzeri organizasyonlar yapamayan ailelerin bu özel etkinlikler için ayırdıkları bütçeyi ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmasında yardımcı oluyorlar. Yardım eden ve yardım gören aileler organizasyondan son derece memnun.

MUCU; “FAALİYETLERİMİZ BİR PROGRAM DAHİLİNDE DEVEM EDECEKTİR”

Toplumun her kesimine hitap eden sosyal projelerin sürekli devam edeceğini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Kadın Kolları Başkanı Semra Mucu, “MHP İskilip İlçe Kadın Kollarımızın “Çocuklar İçin El Ele ” kampanyası kapsamında, ailelerin pandemi nedeniyle yapamadıkları doğum günü …vs organizasyonları için ayırdıkları bütçe ile bir bebeğimizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Çocuklar için el ele kampanyamızın ilk kampanya annesi ” Müge Alpsar’a bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederiz. Oğlu Egemen ve doğum günü kardeşi kız bebeğimize nice yıllar dilerim “ dedi.

error: Content is protected !!